موضوعات وبسایت : دینی و مذهبی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی
تست شخیصت شناسی

متن دعای زبان بند برای شخص

متن دعای زبان بند برای شخص

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 30 آذر 1400 ساعت 00:09

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان متن دعای زبان بند برای شخص را مطالعه خواهید کرد.

دعای زبان بند در قرآن و متن دعای زبان بند قوی برای بستن زبان

دعای زبان بند در قرآن و قوی برای مواردی مانند گشایش کار و دفع دشمنان و بدخواهان وجود دارد که برخی مواقع در موقعیت های مختلفی مجبور به این عمل میشود
مجموعه دعای زبان بند برای شوهر، خانواده شوهر، از راه دور و دعای زبان بند صم بکم عمی، برای کار و دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ را ما در این بخش منتشر کردیم اما توجه کنید که همگی باید در امر حلال استفاده شود.

تست شخیصت شناسی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

Doa-zaban-band.jpg

دعای زبان بند تضمینی که در زیر آمده است را برای بستن زبان به صورت قوی و فوری باید قبل از ملاقات با شخص مورد نظر ۷ مرتبه تلاوت کنید.

« یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازِقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشِفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ »

دعای زبان بند برای همسر

خواندن این دعا به رام کردن شوهر و حل اختلاف جر و بحث کمک خواهد کرد.

« رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ »

دعای زبان بند برای خانواده همسر

بسیاری از خانم ها به دنبال بستن زبان خانواده شوهر خود هستند تا بتوانند با جلب محبت آن ها در نظرشان به خوبی جلوه کنند
دعای زبان بند قوی برای خانواده شوهر که در زیر آمده است را بخوانید و در پایان نام افراد مورد نظر را ببرید.

« بسم الله الرحمن الرحيم. قال رجلان من الذين انعم الله عليهما ادخلوا عليهم الباب فإذا دخلتموه فإنكم غالبون وعلى الله فتوكلوا إن كنتم مؤمنين »

دعای زبان بند قوی از راه دور

در مواردی که به فردی دسترسی ندارید و می خواهید از راه دور زبان وی به صورت قوی و فوری بسته شود نیاز است که دعای زبان بند قوی و فوری از راه دور را که در زیر آمده است هنگام وزش باد بخوانید و به باد فوت کنید.

َتذْرُوهُ الرِّیَاحُ وَکَآنَ اللَّهُ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ مُّقْتَدِرًا

رَبَّنَا اکْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ

یَوْمَئِذٍ یَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا

آنْفِرُواْ خِفَافًا وَثِقَالًا

دعای زبان بند صم بکم عمی

یکی از مجرب ترین دعای زبان بند قوی و فوری، دعای زبان بند صم بکم عمی می باشد که بسیار توصیه شده است.
اگر فردی این دعا را بخواند باعث ایجاد عشق فوری خواهد شد و با بستن زبان فوری به مراد دلش می رسد. دعای زبان بند صم بکم عمی در زیر آمده است.

صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَآنَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..«نام شخص مورد نظر و نام مادرش»

دعای زبان بند فوری برای کسب و کار

اگر فردی به دنبال کار می گردد و می خواهد زبان کارفرما بسته شود به نحوی که بتواند استخدام شود باید از دعای زبان بند قوی برای کار استفاده کند.
این دعا برای کاریابی بسیار موثر است. دعای زبان بند قوی برای کار را که در زیر آمده است قبل از انجام مصاحبه کاری ۳ مرتبه بخوانید.

« یَا أَعْظَمَ مِنْ کُلِّ عَظِیمٍ یَا أَکْرَمَ مِنْ کُلِّ کَرِیمٍ یَا أَرْحَمَ مِنْ کُلِّ رَحِیمٍ یَا أَعْلَمَ مِنْ کُلِّ عَلِیمٍ یَا أَحْکَمَ مِنْ کُلِّ حَکِیمٍ یَا أَقْدَمَ مِنْ کُلِّ قَدِیمٍ یَا أَکْبَرَ مِنْ کُلِّ کَبِیرٍ یَا أَلْطَفَ مِنْ کُلِّ لَطِیفٍ یَا أَجَلَّ مِنْ کُلِّ جَلِیلٍ یَا أَعَزَّ مِنْ کُلِّ عَزِیزٍ »

دعای زبان بند زیر سنگ

یکی دیگر از مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری که بسیار تاثیرگذار است دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ است که در زیر آمده است و باید این دعا را روی کاغذی سفید نوشته و زیر سنگی در باغچه خاک کنید.
این دعا برای بستن زبان دشمن و حسود و بدگو نیز بسیار مجرب است.( همچنین نگاه کنید به دعای زبان بند دشمن)

« یَا ذَا الْعَرْشِ الْمَجِیدِ یَا ذَا الْقَوْلِ السَّدِیدِ یَا ذَا الْفِعْلِ الرَّشِیدِ یَا ذَا الْبَطْشِ الشَّدِیدِ یَا ذَا الْوَعْدِ وَ الْوَعِیدِ یَا مَنْ هُوَ الْوَلِیُّ الْحَمِیدُ یَا مَنْ هُوَ فَعَّالٌ لِمَا یُرِیدُ یَا مَنْ هُوَ قَرِیبٌ غَیْرُ بَعِیدٍ یَا مَنْ هُوَ عَلَی کُلِّ شَیْ‏ءٍ شَهِیدٌ یَا مَنْ هُوَ لَیْسَ بِظَلامٍ لِلْعَبِیدِ »

در پایان باید به این موضوع اشاره کنم که بهتر است در کنار این دعا بتوانید مهارت های رفتاری مناسب در برابر دیگران را بیاموزید تا بتوانید با استفاده از رفتار خود کاری کنید نخواهند در برابر شما مخالفت کنند یا اینکه پشت سرتان بدگویی کنند.

دعا برای بستن زبان

برای نتیجه گرفتن باید ۴۰ بار این سوره را هرروز بخوانید.

همچنین این آیه از سوره یس را در مورد لزوم برای بستن زبان طرف مقابل بخوانید هرروز ۷۰ بار بخوانید:

الیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون

سوره “و اللیل” را ۱۲ روز هرروز ۷۰ بار بخوانند از زخم تیر و نیزه ایمن خواهد بودو دفع شر سخن چینان.

امام صادق«ع»فرمودند: به نیت دفع شرّ سخن چینان و غمّازان سوره جمعه را هشت بار بخوانید.

دعای بستن دهان بدگویان

هر که این دعا با خود دارد زبان جمله بدگویان و خصمان بسته گردد و هر گاه در بین هزار دشمن گرفتار باشد هیچ یک از انها ظفر نیابند و از زخم شمشیر و تیر و نیزه در امان باشد و هیچکس در حق او بدی نکند.

این دعا غیر قرآنی است و بسیار عجیب اما آهنگی خوش دارد و نیمی ازآن به زبان پارسی است.

بسم الله الرحمن الرحیم – لا اله خصمان من لا اله الا الله از زمین تا اسمان لا اله الا الله از اسمان تاعرش لا اله الا الله از عرش تا کرسی لا اله الا الله از کرسی تا لوح لا اله الا الله محمد رسول الله علی ولی الله بستم زبان جمله بدگویان و دشمنان و غمازان و حسودان و خصم سیاه شب و خصم روز و خصم سفید و خصم روی زمین بستم زبان سی صد و شست و شش رگ بنی ادم و بنات حوا در حق صاحب این هیکل بحق لا اله الا الله مهر کردم بحق محمد رسول الله بستم یکصد و بیست و چهار هزار نطفه نبوت که اول انها ادم و اخر انها محمد صلی الله علیه و اله بستم بحق شش هزار و شش صد و شصت و شش هزار و شش صد و شش ایه کلام الله بار خدایا بستم زبان جمله خصمان را از نخستین و اخرین بحق تو ات موسی وانجیل عیسی و قران و زبور و صحف ابراهیم و فرقان محمد المصطفی

سوره قرآن برای بستن زبان از راه دور

یکی از دعاهای بسیار نیرومند برای بستن زبان از راه دور این است که بر هفتاد ریگ، به هر یک معوذتین « دو سوره ی ناس و فلق » را بخواند سپس آن ها را در کوزه نهد در آتش گرم دفن کند؛ چون گرمی آتش به ریگها رسد دشمن به امر حق مقهور گردد.

و جهت وسواس یا بستن زبان دعایی درکتاب شفا برای وسواس ذکر شده است که برای بستن زبان از راه دور نیز مفید است.

برای انجام این دعا باید سوره ی ناس را بر ظرفی، روز چهاردهم ماه بنویسد و بشوید و ازآن بخورد و وضو بگیرد زبانی که به آن نیت کرده بود بسته شود.

بعد از نماز عشاء هر یک از این سوره ها رابه ردیف شمس و لیل و جحد و توحید و معوذتین « ناس و فلق » را هفت بار بخواند بعد هفت بار بگوید : اللهم اجعَل لی فَرَجا و مخرجا و بخوابد، زبان بسته میشود.

طلسمات و رجوع به افراد شیاد زندگی ها را دچار نکبت و مشکلات اساسی مثل مشکلات روحی می سازد و از همین جهت اسلام انجام طلسم و جادو و مانند آنرا حرام کرده ودر روایات انجام دهنده و رجوع کننده به این کارها را نفرین کرده اند

توجه: (صرفا در امر حلال قابل استفاده و موثر است)

دعاهای زبان بند ذیل ، قرآنی بوده و فقط در امر حلال و در صورتی که فردی مظلوم واقع شده باشد به اذن خداوند تبارک و تعالی موثر است.

این دعا را را با (قلم غیر مستعمل و با گلاب و زعفران) بنویسد و با خود به همراه داشته باشد ، زبان بدگویان و بدخواهان و حاسدان و ….به روی او بسته خواهد بود:

( بسم الله الرحمن الرحیم , طه طه طه طه , حم حم حم حم , حمعسق حمعسق حمعسق حمعسق , طسم طسم طسم طسم , ن والقلم وما یسطرون , ن و القلم وما یسطرون , ن والقلم وما یسطرون , ن والقلم وما یسطرون , کهیعص کهیعص کهیعص کهیعص کهیعص , الیوم نختم على أفواههم وتکلمنا أیدیهم وتشهد أرجلهم بما کانوا یکسبون , صم بکم عمی فهم لا یرجعون , ورد الله الذین کفروا بغیظهم لم ینالوا خیرا وکفى الله المؤمنین القتال وکان الله قویا عزیزا ).

گردآوری در مجله حرف تازه

منبع: ملکوتی ها و بیتوتهسایر منابع و مطالب مرتبط با متن دعای زبان بند برای شخص [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
harfetaze.com .
دعای زبان بند در قرآن و متن دعای زبان بند قوی و فوری برای ...

دعای زبان بند تضمینی که در زیر آمده است را برای بستن زبان به صورت قوی و فوری باید قبل از ملاقات با شخص مورد نظر ۷ مرتبه تلاوت کنید. « یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا ... ادامه...


faribaa9999.blogfa.com .
متن دعای زبان بند برای شخص - معجزه قران و ادعیه - blogfa

Jul 11, 2020 — متن دعای زبان بند برای شخص بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ. ادامه...


www.majalenazi.ir .
دعای زبان بند در قرآن و متن دعای زبان بند قوی و فوری ... - مجله نازی

Jan 27, 2020 — دعای زبان بند تضمینی که در زیر آمده است را برای بستن زبان به صورت قوی و فوری باید قبل از ملاقات با شخص مورد نظر ۷ مرتبه تلاوت کنید. « یَا ... ادامه...


sites.google.com .
دعای زبان بند برای شخص - 118doa - Google Sites

متن دعای زبان بند برای شخص. بسم الله ... (نام شخص مورد نظر و نام مادرش). اين دعا بايد در ساعت سعد و موافق با طالع شخص و با داشتن اذن استاد نوشته شود تا موثر گردد ... ادامه...


www.reschat.ir .
متن دعای زبان بند برای شخص - 09906855568 - دعا نویس

09906855568 شماره دعانویس خوب , شماره دعانویس یهود,بزرگترین دعانویس ایران,علوم قرآنی متن دعای زبان بند برای شخص. ادامه...


malakooteha.mihanblog.com .
متن دعای زبان بند برای شخص - دعاهای ملكوتی

Oct 30, 2019 — متن دعای زبان بند برای شخص. بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ ... ادامه...


novinatlas.com .
دعای زبان بند در قرآن - نوین اطلس

Oct 12, 2018 — متن دعای زبان بند برای شخص. متن دعای زیر را هر روز ۱۰۰ مرتبه به نیت شخص مورد نظر بخوانید: بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ ... ادامه...


www.doashafa.com .
دعای زبان بند قرآنی سریع التاثیر و تجربه شده

Aug 31, 2019 — دعای زبان بند قرآنی سریع التاثیر و تجربه شده,در یکی دیگر از پست ها، عناوین ... بندی شخص,دعا زبان بندی,دعا زبان بندی قوی,دعا زبان بندی شوهر,دعاي زبان ... بكم,دعای زبان بند قوی صم بکم,طلسم زبان بند صم بکم,متن دعای زبان بند ... ادامه...


www.doajoo.com .
دعای زبان بند در قرآن – دعاجو

Apr 15, 2020 — متن دعای زبان بند برای شخص که در زیر آمده را فقط برای فردی که به شما آن هدیه را داده است می توانید اجرا کنید. « یَا أَعْظَمَ مِنْ کُلِّ عَظِیمٍ یَا أَکْرَمَ مِنْ کُلِّ ... ادامه...


medium.com .
دعای بستن زبان اشخاص از راه دور - Medium

دعای بستن زبان خیلی از ما انسان ها وقتی خود را در تنگنا می بینیم و مطمئن می شویم که ... گویند بهمراه داشتن دعای زیر، شخص را از هرگونه بدگویی دیگران، حفظ خواهد کرد. ... دعای زیر زبان بند بسیار خوبی است که اگر قصد دارید کسی به شما چیزی نگوید، ... انواع متن زیبا برای شفای بیمار و متن های کوتاه و زیبا به هنگام ملاقات از بیماران. ادامه...


fereshtegan.info .
متن آیه مجرب زبان بند برای بستن زبان شخص ظالم و حسود ...

Jul 16, 2020 — در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com متن آیه مجرب زبان بند برای بستن زبان شخص ظالم و حسود را قرار دادیم . ذکر و دعا و آیه قرآنی ... ادامه...


doa786.com .
دعای تسخیر و مطیع کردن شخص - دعای زبان بند مجرب و قوی - دعا786

Jun 20, 2020 — دعای تسخیر و مطیع کردن شخص – دعای زبان بند مجرب و قوی. ذکر و دعای قوی و مجرب برای تسخیر و مطیع کردذن و بستن زبان شخص در سایت دعا 786 ... موسي بهراد در متن دعای مخصوص مهره مار – دعای بنام زدن مهره مار; مریم در دعای مجرب بخت ... ادامه...


fr-fr.facebook.com .
علوم غریبه - متن دعای زبان بند برای شخص بسم الله الرحمن ...

متن دعای زبان بند برای شخص بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ... ادامه...


ati234.blog.allblog.ir .
دعاي زبان بند قوي از راه دور - دعا - کارگشايي -بخت گشايي

دعاي بستن زبان از راه دور. آيات ذيل رو بطور آهسته تلاوت کنين به نيت اخراج شخص مورد نظر شما و بطرف فوت کنين تا از جاش بلند بشه و بره بيرون َتذْرُوهُ الرِّيَاحُ وَكَانَ ... ادامه...


doanevis502566304.wordpress.com .
متن دعای زبان بند برای شخص – شماره دعا نویس سید طباطبایی

Jul 24, 2015 — متن دعای زبان بند برای شخص بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ ... ادامه...


14adiye.wordpress.com .
متن دعای زبان بند برای شخص – 09352788924طلسم صبی

Jul 24, 2015 — متن دعای زبان بند برای شخص بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ ... ادامه...


2agoo.com .
متن آیه مجرب زبان بند برای بستن زبان شخص ظالم و حسود - دعاگو

Jul 16, 2020 — در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعاگو 2agoo.com متن آیه مجرب زبان بند برای بستن زبان شخص ظالم و حسود را قرار دادیم . ذکر و دعا و آیه قرآنی ... ادامه...


www.beytoote.com .
دعای زبان بند دشمنان - بیتوته

مناجات العارفین,متن مناجات عارفین,ترجمه مناجات عارفین ... دعای زبان بند به منظور حفاظت در برابر دشمنان و بدگویی های دیگران می باشد. آیا دعای زبان بند واقعیت دارد؟ ادامه...


doasite.com .
طریقه نوشتن دعای زبان بند برای بستن زبان دشمن و بدگو - دعا ...

Jun 5, 2020 — دعای زبان بند در مواقعی استفاده می شود که شخصی می خواهد زبان فردی را ببندد . اگر می خواهید زبان دشمن و زبان مخالف و زبان شخص بدگو را که پشت ... ادامه...


www.pinterest.com .
دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص ...

مطلبی که امروز در سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com برای شما عزیزان آماده کردیم دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص نادان و ... ادامه...


www.pinterest.com .
دعا و آیات مجرب برای زبان بند و بستن زبان بدگو و دشمن و شخص ...

Oct 19, 2020 - دعای مهر و محبت فوری - دعای ازدواج سریع - دعای افزایش رزق و روزی - دعای باطل کردن سحر - دعای زبان بند قوی - سایت ملکوتی ها. ادامه...


sarketab.blog.ir .
دعای زبان بند قوی :: سرکتاب | دعا مهر و محبت | گشایش بخت ...

۲ مطلب با موضوع «دعای زبان بند قوی» ثبت شده است - سرکتاب دعا مهر و محبت ... هر کس این اسم را زیاد بخواند در بین مردم محبوب شود اگر این اسم را بر چیزخوردنی مانند سیب بخواند و بدمد به هرکه دهد آن شخص مطیع او شودو اگر به نیت ... متن دعای خاک مورچه. ادامه...


ati234.blogfa.com .
دعای زبان بند قوی ... - دعا کارگشایی -بخت گشایی -سرکتاب کامل

(نام شخص مورد نظر و نام مادرش) دعای زبان بند قوی فوری زبان بند – هر که این دعا با خود دارد زبان جمله بدگویان و خصمان بسته گردد و هر گاه در میان هزار دشمن گرفتار باشد ... ادامه...


www.nayrika.com .
دعای زبان بند / دعا برای خوش اخلاق شدن همسر - نایریکا

Jun 6, 2020 — دعای زبان بند بسیار قوی و فوری, سوره قرآن و دعای بستن دهان بدگویان از راه دور ... آمدن این موجودات و شیاطین اگر شخص با اختیار خود به دنبال آن برود و ... ادامه...


niaieshname.blogfa.com .
دعای زبان بند صم بکم عمی - نیایش نامه - blogfa

بسیاری معتقد هستند دعای زبان بند صم بکم عمی می تواند روی بستن زبان دیگران تاثیر گذاشته باشد. در ادامه به صورت ... زاییده شکم .....(نام شخص مورد نظر و نام مادرش). ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر