موضوعات وبسایت : دینی و مذهبی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی
تست شخیصت شناسی

نام فرشته اشیا گمشده

نویسنده : Ramin | زمان انتشار : 14 اردیبهشت 1400 ساعت 15:28اسامی فرشتگان و ماموریت آنها - نیکودل - 08-20-201409:55 AM

آریل ( آ-ری-یِ ل ) : به معنی شیر خدا است .که در تامین نیازهای فیزیکی ( مانند پول ، امنیت و مایحتاج ) کمک می کند. آریل همچنین با عوامل طبیعی و حفاظت و شفای حیوانات همکاری می کند. آریل با اسرافیل ( که او هم به جانداران کمک میکند و شفا می دهد ) و گروه خسروان کار می کند. از نظر تاریخی او با حضرت سلیمان و برخی عرفا که باور داشتند آریل پادشاه بادها است همکاری می کرده است.

تست شخیصت شناسی
سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

عزراییل : به معنی دارنده ی کمک خداوند است. او ارواح جدا شده از جسمها را به بهشت رهنمون می شود ، اضطراب را درمان می کند و همچنین داغدیدگان را تسلی می دهد. در سنت اسلامی و ی/ه/و/د/ی/ت به عنوان فرشته ی مرگ شناخته می شود. عزراییل با اسرافیل و حضرت سلیمان همکاری داشته است.

شامیویل ( شَم -یو- اِ ل ) : به معنای بینای خداوند است. او نگرانی را کاهش می دهد ، موجب صلح و آرامش جهانی و شخصی شده و به یافتن اشیا ، موقعیتها و افراد گمشده کمک می کند. او رهبر گروه سلحشوران شمرده می شود.

جبرییل : به معنی پیام آور خداوند است. این ابر فرشته به پیام رسانان ، مانند نویسنده ها ، آموزگاران و روزنامه نگاران کمک می کند. جبرییل همچنین به اولیا در امر بارداری ، قبول و یا تربیت فرزند کمک می کند. در برخی ادیان جبرییل را شخصیتی مذکر و در بعضی منابع وی را مونث می پندارند. در انجیل لوقا عنوان شده است که جبرییل به ذکریا و مریم ، تولد یحیی و عیسی را بشارت داد. بر اساس کتب عهد عتیق ، جبرییل جان لوط ، خواهر زاده ی ابراهیم (ع) را از عذاب نجات داده و قرآن را برای حضرت محمد (ص) قرائت کرده است.

هانیل ( ها-نی-یل ) : به معنی جلال خداوند است. او به زنان برای افزایش روشن بینی و یا در هنگام عادت * ماهانه کمک می کند. هانیل با سیارات ونوس و ماه مرتبط است.

جرمیل ( جِر-می-یل ) : به معنی رحمت خداوند است. او با عواطف مرتبط است و به ما کمک می کند تا زندگی خود را بازبینی کرده و بتوانیم خود و دیگران را ببخشیم. وی همچنین در طرح تغییرات مثبت ما را یاری می کند.

جوفیل ( جُ - فی - یل ) : به معنی زیبایی خدا می باشد . او بی نظمی ها و موقعیتهای منفی را درمان می کند و همان گونه که زیبایی و نظم را به افکار ، خانه و یا محیط زندگی و کار ما می آورد ، انرژی منفی را نیز می زداید. در بعضی منابع وی را سوفیل نیز نامیده اند. جوفیل به عنوان حامی هنرمندان شناخته می شود و تورات نیز او را محافظ قانون الهی بیان می کند.

متاترون ( مِتا - ترون ) : او اختلالات یادگیری و موضوعات مربوط به ذهن کودکان را درمان می کند و به کودکان خارق العاده یاری می رساند. در سنت باستانی ، متاترون یک ابر فرشته بسیار با اهمیت است.

میکاییل : به معنی شبیه به خدا است. او ما را از ترس و شک رها می سازد و شر و انرژی منفی را می زداید. میکاییل معمولاً به عنوان قوی ترین ابر فرشته شناخته می شود. میکاییل حامی افسران پلیس است و از افرادی نیز که تمایل داشته باشند حفاظت کرده و به آنها جرات و جسارت می دهد. او گروه نیکان را سرپرستی می کند.

راگول ( راگ - وِل ) : به معنی دوست خدا می باشد. او به روابط هماهنگی می دهد و انواع سوءتفاهم را درمان میکند.

اسرافیل : به معنی شفا دهنده ی الهی است. او بیماری و درد را شفا می دهد و شفا دهندگان بالفعل و بالقوه را یاری می کند. او یکی از سه ابر فرشته مقدس است ( دو ابر فرشته دیگر میکاییل و جبرییل هستند ) . او به عنوان قدیس حامی مسافران به شمار می آید هرچند که نقش اصلی او درمان و کمک به درمانگرهاست.

رازیل ( را-زی-یل ) : به معنی راز خداوند است. او عقده های فیزیکی و روحی افراد را درمان می کند و به ما در تفسیر خواب و خاطرات گذشته کمک می کند.

ساندالفون ( سان - دال - فون ) : او خدمات زیادی به ما ارایه می دهد شامل درمان حالتهای پرخاشگرانه و همچنین رساندن درخواستهای ما به خالق. ساندالفون به موسیقی دانان ، به خصوص آنهایی که از موسیقی برای درمان استفاده می کنند ، کمک می کند.

یوریل ( یو-ری-یل ) : به معنی نور خدا است. او فرشته ی دانایی و فلسفه است که فکر ما را روشن می سازد و دریچه ای به سوی ایده های جدید باز می کند.

زادکیل ( زاد-کی-یل ) : به معنی درستکاری خداوند است . او مشکلات حافظه را درمان می کند و در بهبود دیگر عملکردهای ذهنی نیز همکاری می کند.

توضیحات بیشتر در مورد جوفیل :

معروف به فرشته زیبایی است.او به مردم کمک می کندیاد بگیرند که چگونه افکار زیبا می تواند به پیشرفت در داشتن روحی زیبا کمک کند. مردم بیشتر در این زمینه ها از جوفیل درخواست کمک میکنند: خودشان را همانگونه ببینند که خدای بزرگ انها را میبند و درک بیشتر اینکه چقدر وجودشان ارزشمند است .کشف بیشتر در مورد تقدس و زیبایی خداوند و غلبه بر الگوهای تفکر ناسالم و جذب اطلاعات برای انجام کارهای خلاقانه و موفقیت در امتحانات, و دریافت شادی بیشتر از خداوند در زندگی خود.

در هنر، جوفیل اغلب در حال نگه داشتن نور به تصویر کشیده شده که نشاندهنده ی کار اصلی او که روشن نگه داشتن روح مردم با افکار زیباست میباشد.


رنگ انرژی جوفیل زرد است.
در دین های مختلف جوفیل به دلیل کار اصلی اش که الهام بخشی افکار زیباست عنوان فرشته ی حامی روشنفکران و هنرمندان شناخته میشود .او همچنین به عنوان فرشته ی حامی مردمی که امید به کشف شادی برای نورانی کردن زندگی خود دارند نیز است.

منبع : سایت دکتر مطلب برازنده http://www.drmotaleb.com
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر